Biblia Negocjacji – Paweł Gołembiewski



 

"Dla jasności, negocjowanie to nie to samo co manipulowanie".


Do tej pory wydawało mi się, że sztuka negocjacji dotyczy wyselekcjonowanych segmentów biznesu i w codziennym życiu wiedza z tej dziedziny zwyczajnie nie będzie zbytnio przydatna. Ta publikacja pokazała mi, jak bardzo się myliłam, bo negocjować możemy wszystko, zarówno wielomilionowe kontrakty, jak i zakupy warzyw na miejskim targowisku. 

Paweł Gołembiewski, rocznik 1981 to założyciel marki Negocjator Warszawa, czyli jednej z pierwszych w Polsce firm zajmujących się negocjacjami. Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem, posiadający tytuł akredytowanego międzynarodowego negocjatora z certyfikatem Certified Professional International Negotiator. Wykłada gościnnie w szkołach wyższych, a także na zlecenie firm i organizacji.

"Biblia Negocjacji - Techniki Negocjacji i Wywierania Wpływu, Przygotowanie, Błędy, Targowanie" to publikacja składająca się z sześciu głównych działów dotykających w swojej istocie tematyki negocjacji, począwszy do przygotowań, a skończywszy na najczęstszych błędach. Całość uzupełniają dodatki wzbogacające wiedzę w tej dziedzinie.

Jeśli nie posiadacie wiedzy dotyczącej technik negocjacyjnych to ta publikacja jest dla was. Jeśli podstawy skutecznych negocjacji są wam znane to ta książka także jest dla was. "Biblia Negocjacji" to bowiem bogate kompendium wiedzy dotyczącej wielu elementów, które składają się na słowa "negocjacje" i "targowanie". Jest w tym poradniku zawarta zarówno wiedza podstawowa dla każdego laika, jak i ta bardziej specjalistyczna, jaką można z czasem wdrażać. A wszystko to napisane przystępnym i zrozumiałym językiem, uzupełnione o wiele praktycznych sytuacji, które w prosty sposób objaśniają konkretne zagadnienia. 

Z "Biblii Negocjacji" dowiecie się, dlaczego do negocjacji warto zasiadać przy okrągłym stole i czym jest Zasada sympatii. Uzmysłowicie sobie, że istnieją pewne schematy i prawa rządzące tą dziedziną wiedzy, a pojęcie Krakowski targ może mieć zupełnie inne znaczenie. Zaskoczą was niektóre nazwy ukazanych technik negocjacyjnych, a dodatek o wizerunku okaże się uniwersalny w swojej wymowie. Cała ta publikacja naszpikowana jest taką ekspercką wiedzą, którą niewątpliwie warto poznać.

Jestem przekonana o tym, że jednorazowe przeczytanie książki Pawła Gołembiewskiego nie okaże się wystarczające, gdyż do tego poradnika warto zaglądać regularnie, aby ćwiczyć i testować wybrane zagadnienia. Niezwykle pomocne przy tym stają się dostępne w kilku miejscach kody QR, które umożliwiają przyswajanie sobie kolejnych poziomów wiedzy. Dla mnie bezcennymi okazały się tematy Pricingu, czyli ustalania ceny, przemyślenia o niechęci do negocjacji i targowania, czy też porady, jak nie wpaść w pułapkę stałego rabatowania. Wielką wartością dodaną okazał się również wywiad z Sewerynem Pietruchą, który przybliżył mi potencjał Wizytówki Google.

"Biblia Negocjacji" to publikacja, która dla wielu czytelników poznających tematykę skutecznych negocjacji zgodnie z jedną z definicji obecnych w tym segmencie, okaże się swoistym "Poszerzeniem tortu", umożliwiając tym samym wyjście poza schematy myślenia. A to otwiera bramę do wielu kreatywnych rozwiązań, które jak pokazuje ta książka, dotyczą nie tylko stricte wielkich biznesów, ale również codziennego życia.


Jeśli jesteście zainteresowani kupieniem Biblii Negocjacji to w sklepie www.Akademia-Negocjacji.pl na hasło: subiektywnie otrzymacie 5% rabatu na zakupy.



Współpraca reklamowa z autorem.

5 komentarzy:

  1. Ciekawa publikacja, pozdrawiam .

    OdpowiedzUsuń
  2. To z pewnością ciekawa publikacja, którą warto poznać i która znajdzie swoich miłośników :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mówi się, że negocjacja jest sztuką, więc warto poznać jej tajniki.

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo interesujący temat, który warto zgłębić.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger